Kurs paznokci

Kurs paznokci

Dlaczego warto ukończyć kurs paznokci? Usługi pielęgnacji paznokci zawsze były, są i będą poszukiwane. Piękne, zadbane dłonie i stopy, to niczym wizytówka każdej osoby. Zapraszamy na kurs paznokci: manicure i pedicure. Wygodne, wyposażone sale lekcyjne, doświadczeni instruktorzy. Szkolenie na kursie paznokci obejmuje bloki teoretyczne oraz treningowe.

Oczywiście ta praktyczna jest bardziej obszerna, ponieważ pielęgnacja paznokci to praca rękami, a tego można się nauczyć tylko w praktyce, pod okiem profesjonalisty. Mając doświadczenie w nauczaniu, przygotowaliśmy kilka programów szkoleniowych, które będą odpowiadać każdej osobie.

Dlaczego warto nauczyć się nowego zawodu na kursie paznokci?

Jeśli zdecydujesz się na naukę nowego zawodu od podstaw, to dokonałeś właściwego wyboru. Podczas kursu paznokci nie tylko uczymy teorii, ale także dajemy praktyczne ćwiczenia na naszych modelach pod okiem doświadczonych manicurzystek. Po ukończeniu kursu wystawiany jest certyfikat, który jest wysoko oceniany w salonach kosmetycznych i studiach stylizacji paznokci. W ramach kursów w pełni zapewniamy wszystkie materiały eksploatacyjne i narzędzia. Przychodzisz do nas z notesem i długopisem. Pamiętaj, że ciągły rozwój to główna praca mistrza, ponieważ to Twój poziom i umiejętności wyznaczają poprzeczkę dla Twoich dochodów.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Modelowanie paznokci to praca, która łączy profesjonalne umiejętności i fantazję. Ale aby stworzyć naprawdę piękne paznokcie, jedno pragnienie nie wystarczy. Wymagana jest solidna wiedza teoretyczna i poważna wiedza praktyczna. Zdobądź te umiejętności podczas organizowanego przez nas kursu paznokci.

Czego dowiesz się na teoretycznym kursie paznokci?

 • Wprowadzenie do zawodu.
 • Higiena w pomieszczeniu do pielęgnacji paznokci: normy sanitarne i higieniczne. zasady sterylizacji i dezynfekcji.
 • Problemy i choroby paznokci. Przeciwwskazania i zalecenia.
 • Struktura i kształt paznokcia. Rodzaje paznokci.
 • Teoria manicure i pedicure.
 • Pokrycie paznokci lakierami żelowymi i hybrydowymi. Funkcje nakładania i usuwania lakierów żelowych różnych producentów.
 • Narzędzia do manicure i pedicure.
 • Lampy. Rodzaje.

Program kursu paznokci – ćwiczenia

 • Klasyczny manicure. Pokrycie paznokci lakierem żelowym lub hybrydowym. Wzory paznokci (kocie oko, cyrkonie, formowanie, lustrzany połysk i wiele więcej)
 • Pedicure. Pokrycie paznokci lakierem hybrydowym lub żelowym.
 • Manicure sprzętowy. Wyrównanie płytki paznokcia. Projekty.

Kurs paznokci daje Ci możliwość zarobienia dobrych pieniędzy i robienia tego, co kochasz. Będziesz mogła nauczyć się wszystkich podstaw korekcji paznokci, ich pielęgnacji, a także zapoznać się ze wszystkimi nowoczesnymi technikami wykonywania manicure i pedicure. Po praktycznych kursach możesz zacząć pracować dla siebie i zarabiać lub podjąć pracę jako mistrz manicure w salonie kosmetycznym.

Dlaczego warto ukończyć nasz kurs paznokci?

Dowiedz się, jak wykonać manicure salonowy z lakierem hybrydowym i żelowym. Zdobędziesz umiejętności, aby rozpocząć pracę w jednej z najbardziej poszukiwanych prac w branży kosmetycznej.

Dla kogo jest ten kurs paznokci:

Kurs dla tych, którzy chcą się odnaleźć w roli mistrza manicure. Tutaj zdobędziesz całą niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania klasycznych rodzajów manicure. Na kursie dowiesz się, jak nakładać i usuwać lakier hybrydowy i żelowy, wykonać regenerację paznokci, a także stworzyć niepowtarzalny design.

Kurs paznokci
Kurs paznokci

Osoby już pracujące w branży kosmetycznej podczas kursu paznokci mogą podnieść kwalifikacje i jakość swoich usług, zrozumieć niuanse pracy z lakierem hybrydowym i żelowym, jak stworzyć gładką płytkę paznokcia. Będziesz mogła wykonać francuski i japoński manicure, zabiegi upiększające oraz wykorzystać w swojej pracy popularne techniki stylizacji paznokci. Do tworzenia naszych programów szkoleniowych zapraszamy mistrzów, którzy zbudowali już karierę w branży kosmetycznej. Ich doświadczenie i wiedza pomogą Ci jak najszybciej osiągnąć rezultaty.

Po ukończeniu kursu paznokci możesz stworzyć CV i portfolio, które przyczynią się do uzyskania oczekiwanej pracy zawodowej. Popraw swoje umiejętności i uzyskaj możliwość zwiększenia zarobków, wykonując techniki przedłużania paznokci. Program przeznaczony dla tych, którzy chcą nauczyć się budować paznokcie żelem i akrylem, tworzyć prawdziwe arcydzieła na paznokciach za pomocą designu. Zdobędziesz umiejętności wykonywania najbardziej poszukiwanych zabiegów o wysokiej jakości i będziesz mogła rozpocząć karierę w branży paznokciowej.

Kurs paznokci – co może Ci dać?

Dobrzy specjaliści w dziedzinie nowoczesnej pielęgnacji paznokci są w naszych czasach poszukiwani bardziej niż kiedykolwiek. Nie tylko prestiż salonu, w którym pracuje, ale także duża popularność tego mistrza wśród klientów i bezpośrednich pracodawców oraz jego bezpośrednie zarobki zależą od umiejętności projektowych. jego pracowitości i poziomu jego profesjonalizmu. Wiedza zdobyta przez manicurzystkę, na naszych kursach paznokci, jest najważniejszą rzeczą, która ma bezpośredni wpływ na jej późniejsze życie zawodowe.

Regularnie aktualizujemy nasze programy szkoleniowe, aby nadążyć za rynkiem. Wystawiamy certyfikaty i dyplomy potwierdzające Twoją wiedzę. Specjalizujemy się w szkoleniu mistrzów do pracy w salonach kosmetycznych, prowadzimy kursy paznokci manicure, pedicure i stylizacji paznokci, a także kursy manicure sprzętowego, pedicure sprzętowego. Ponieważ przedłużanie paznokci jest obecnie tak popularne, jest częścią obowiązkowego szkolenia dla specjalistów. Profesjonalne kursy manicure i przedłużania paznokci pozwalają znacznie poszerzyć grono stałych klientów salonu, ponieważ zdobienie paznokci jest obecnie najmodniejszym trendem. Dla przyszłych mistrzów oferujemy pogłębione kursy manicure i pedicure, zaawansowane programy szkoleniowe doskonalące umiejętności budowania i projektowania paznokci, a także szkolenia z manicure i pedicure dla początkujących.

Author: any12