Cześć, jestem Ana!

Niespokojna dusza z artystycznym ADHD, projektantka, stolarz, początkujący kaligraf i fanatyczka rysunku. Od kilku lat Pani Na Swoim, która próbuje uczynić z pasji swój chleb powszedni. 

ANYthing to miejsce gdzie odnajdziesz wyjątkowe rzeczy dla wyjątkowych ludzi.

 

Produkty wyjątkowe i oryginalne, wykonane w krótkich seriach, ze starannie wyselekcjowanego materiału - wiekowy dąb, szlachetny jesion, tysiącletni dąb czarny. Inspiruje mnie prostota geometrycznych motywów i natura i dlatego pozostaję blisko niej i szanuję ją używając naturalnych i ekologicznych materiałów wykończeniowych. 

 

Pomogę Ci odnaleźć harmonię i balans pomiędzy tym co modne i tym co naturalne.

 

Odrzuć plastik, materiały drewnopodobne, dekoracje produkowane masowo i niechlujnie. Powróć do korzeni - do rzeczy wykonanych dłońmi rzemieślnika, z dbałością o detal, z naturalnych surowców. Zaproś naturę do swojego domu, miej ją blisko siebie. Wyróżnij się i miej to, co mają nieliczni. 

 

 

Przedmioty szyte na miarę - Twoją miarę!

 

img_anything-banner.png

 

Wszystkie produkty wykonywane są przeze mnie ręcznie, często za pomocą tradycyjnych technik stolarskich, bez zautomatyzowanych linii produkcyjnych i zaawansowanych technologii. Drobne różnice w wymiarach, usłojeniu i kolorze drewna, a także sęki czy pęknięcia drewna są naturalne i typowe dla surowca, z którym pracuję. Nie staram się poprawiać natury lecz pokazywać jej piękno, dlatego nie tuszuję tych niedoskonałości, gdyż są one zaletą, nie zaś wadą.Pamiętaj o tym prosze decydując się na zakupy w Manufakturze.

 

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera. Pozwól mi poznać Ciebie i Twoje potrzeby, stworzyć produkt na miarę Twoich marzeń. W zamian podaruję Ci dostęp do nowości, rabatów dla klientów specjalnych i ofertę indywidualną.

A na początek i bliższe poznanie - rabat 5% na kolejne zamówienie.

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona wyjątkowych osób i poznać rzeczy Any bliżej, kliknij poniższy przycisk

img_21.png

Jeśli masz pytania związane z produktem lub zamówieniem specjalnym zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ lub skontaktuj się ze mną mailowo TUTAJ.

 

 

Bądź sobą, naturalnie!